Бланк відповідей для ДПА з історії України у 9 класі

Матеріали районного семінару-практикуму вчителів історії та правознавства загальноосвітніх навчальних закладів Тростянецького району з теми:«Формування громадянської компетентності на уроках суспільствознавчого спрямування шляхом використання інноваційних технологій».


Матеріали районного семінару-практикуму учителів історії загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій як засіб підвищення ефективності уроку» від 13.10.2016 р. Базовий заклад – Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 3


Матеріали районного семінару-практикуму вчителів історії та правознавства загальноосвітніх навчальних закладів Тростянецького району з теми «Роль краєзнавства у формуванні громадянської компетентності, як важливої складової загальних цілей сучасної освіти»:


Матеріали районного семінару-практикуму вчителів історії та правознавства загальноосвітніх навчальних закладів Тростянецького району з теми «Формування здоров’язбережувальних компотентностей учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій»: