Spread the love

ХХІ століття ­– це століття інтелектуальної творчості. У сучасних умовах творчий підхід до вирішення будь-яких завдань є важливою рушійною силою соціально-економічного прогресу, запорукою успіху діяльності не тільки окремого працівника, а й організації в цілому, у тому числі, і в сфері освіти. Педагогічний працівник, що активно виявляє високі творчі здібності та професійні навички, усвідомлено та ефективно впроваджує сучасні освітні технології, є надихаючим прикладом  для своїх колег, лідером.

Особистість розкривається через свою творчість!

Творчу діяльність на користь спільній справі у системі освіти Тростянецького району засвідчують і працівники КЗ ТРР «Районний методичний центр», з числа яких  за підсумками 2016-2017 н. р. було нагороджено (на фото  – зліва направо):

  • Разбєйко Людмилу Василівну та Дудку Ірину Сергіївну, методистів з навчальних дисциплін, – грамотою відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації за професіоналізм і творчість, високу активність у науково-методичній діяльності, вагомий внесок в організацію роботи з підвищення професійної майстерності та розвитку творчості педагогічних працівників Тростянеччини;
  • Яценко Галину Вікторівну, методиста з позашкільної, позакласної та виховної роботи, – грамотою Тростянецької районної державної адміністрації за високий професіоналізм, вагомий внесок в організацію системи роботи з реалізації завдань національно-патріотичного виховання школярів;
  • Синявіну Тетяну Миколаївну, методиста з психологічної служби, – грамотою Тростянецької районної ради за високий професіоналізм, вагомий внесок в організацію роботи з підвищення професійної майстерності та розвитку творчості педагогічних працівників Тростянеччини.

Ми вітаємо колег-методистів і бажаємо творчих досягнень у виконанні наступних професійних планів і завдань, здоров’я та витривалості у реалізації творчих задумів!

Волочаєва Лариса Анатоліївна,

директор  КЗ ТРР «Районний методичний центр»