Матеріали районних методичних заходів у 2017-2018 навчальному році:

Матеріали засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. (Засідання 1  від 31.08.2017, КЗ ТРР “Районний методичний центр):

 


Матеріали районних методичних заходів у 2016-2017 навчальному році:

Методичний кейс районного семінару-практикуму вчителів української мови та літератури від 28.03.2017 з теми «Формування креативної компетентності особистості шляхом упровадження особистісно-зорієнтованих технологій на уроках української мови та літератури»


Методичний кейс районної школи розвитку професійної компетентності вчителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів Тростянеччини, засідання № 4 від 06.03.2017 р.


Методичний кейс районної школи розвитку професійної компетентності вчителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів Тростянеччини, засідання № 3 від 24.01.2017 р.


Методичний кейс засідання районних методичних об’єднань учителів філологічних дисциплін (дата проведення – 11.01.2017 р, базовий заклад – Тростянецька СШ I-III ст. № 5):


VІI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Протоколи ІІ етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка

Методичний кейс районної школи розвитку професійної компетентності вчителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів Тростянеччини з теми «Методична складова сучасного уроку української мови та літератури». Засідання № 2 від 02.11.2016 р.


Матеріали районної школи розвитку професійної компетентності вчителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів Тростянеччини, засідання № 1 від 07.10.2016 р.

 


Матеріали районного семінару-практикуму вчителів української мови та літератури  від 04.10.2016

 


 Матеріали районних методичних заходів у 2015-2016 навчальному році:

Матеріали районного семінару-практикуму вчителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів Тростянецького району з теми «Психолого-педагогічні аспекти ефективного використання сучасних інноваційних технологій на уроках української мови та літератури» від 29.03.2016.

 

Матеріали районної школи молодого педагога української мови та літератури  з теми «Системний підхід до організації продуктивної діяльності учителя і учнів на уроках української мови та літератури » від 22.03.2016.

 

Матеріали районного семінару-практикуму вчителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів Тростянецького району з теми «Формування професійної мобільності вчителя української мови та літератури в умовах  реалізації нового Державного стандарту» від 03.011.2015.

  

Протоколи Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2015 р.)

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  • Завдання ІІ етап_2015-16;
  • Завдання ІІІ етап.

Протоколи ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка

V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Протоколи ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка


XV Міжнародний конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Протоколи ІІ етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика

Протоколи районного конкурсу “Майстер української орфографії”


Матеріали районного семінару-практикуму «Шляхи активізації творчого потенціалу та підвищення рівня творчої     компетентності  учнів на уроках української мови та літератури».


 Матеріали районного семінару-практикуму «Формування культурної, духовно багатої особистості на уроках української мови та літератури засобами інформаційно-комунікаційних технологій».