Матеріали районних методичних заходів у 2017-2018 навчальному році:

Матеріали районного методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури. (Засідання 1  від 31.08.2017, КЗ ТРР “Районний методичний центр):


Матеріали районних методичних заходів у 2016-2017 навчальному році:

Матеріали районного клубу професійного спілкування вчителів російської мови та зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів Тростянеччини, засідання № 8 від 12.05.2017 р.


Методичний кейс районного семінару-практикуму вчителів зарубіжної літератури та російської мови загальноосвітніх навчальних закладів Тростянеччини з теми «Розвиток особистості за допомогою творчої взаємодії вчителя і учня через впровадження ІКТ на уроках зарубіжної літератури» (25.04.2017 р., Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5).


Методичний кейс засідання районних методичних об’єднань учителів філологічних дисциплін (дата проведення – 11.01.2017 р, базовий заклад – Тростянецька СШ I-III ст. № 5):


Методичний кейс районного клубу професійного спілкування вчителів зарубіжної літератури та російської мови загальноосвітніх навчальних закладів Тростянеччини з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури як напрямок у розвитку та  реалізації творчих здібностей учнів» (засідання № 6, 29.11.2016 р., бібліотека Тростянецької СШ І-ІІІ ст. № 5).

Методичний кейс районного семінару-практикуму вчителів зарубіжної літератури та російської мови загальноосвітніх навчальних закладів Тростянеччини з теми «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках зарубіжної літератури через використання ІКТ» (08.11.2016 р., Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 3).


Матеріали районного клубу професійного спілкування вчителів зарубіжної літератури та російської мови загальноосвітніх навчальних закладів Тростянеччини з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури як напрямок у розвитку та реалізації творчих здібностей учнів» (засідання № 5, 25.10.2016 р., Центральна районна бібліотека).

 

Матеріали районних методичних заходів у 2015-2016 навчальному році:

Матеріали районного клубу педагогічного спілкування учителів зарубіжної літератури «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури як напрямок у розвитку та  реалізації творчих здібностей учнів » від 12.05.2016 р.

 

Матеріали районного семінару-практикуму учителів зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів Тростянеччини «Формування загальнолюдських цінностей особистості шляхом використання художнього твору та ІКТ»  від 31.03.2016 р.

 

Матеріали районного клубу педагогічного спілкування учителів зарубіжної літератури «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури як напрямок у розвитку та  реалізації творчих здібностей учнів » від 24.02.2016 р.

 

Матеріали районного клубу педагогічного спілкування учителів зарубіжної літератури «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури як напрямок у розвитку та  реалізації творчих здібностей учнів ».

 

Матеріали районного клубу педагогічного спілкування учителів зарубіжної літератури «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури як напрямок у розвитку та  реалізації творчих здібностей учнів » від 13.10.2015 р.

 

Матеріали районного семінару-практикуму вчителів зарубіжної літератури та російської мови загальноосвітніх навчальних закладів Тростянецького району з теми «Формування комунікативної особистості на уроках зарубіжної літератури через впровадження інноваційних освітніх технологій» від 05.11.2015.

 

Протоколи ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури у 2015-2016 н. р.

 

Матеріали районних методичних заходів у 2014-2015 навчальному році:

Матеріали районного семінару-практикуму «Шляхи розвитку творчого потенціалу та підвищення мовленнєвої компетентності школярів на уроках світової літератури»


 

Матеріали районного семінару-практикуму «Формування мовленнєвої компетенції учнів через використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках світової літератури »