2016-2017 навчальний рік

 

Екран участі команд Тростянецького району в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017 році

№ з/п Назва предмету, дата ПІП учасників Клас Назва навчального закладу Набрана кількість балів Відсоток від заг. к-ті балів Зайняте місце ПІП учителя
1

Українська мова та література (13-14.01.2017)

1 Подоляк Ангеліна Сергіївна 8 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 3 28,75 62,5% III Пасікун О.І. Лампак Л.І.
2 Міщенко Ксенія В’ячеславівна 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 28,75 55,3% 8 Бабич В.В.
3 Скороход Андрій Анатолійович 11 Жигайлівська філія Боромлянського НВК 29 50,9% 8 Скороход Н.П.
2

Математика (14-15.01.2017)

1 Остапець Валерія Романівна 7 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 1 7 28% 7 Мірошниченко О.М.
2 Лобода Давід Олександрович 7 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 18 72% ІІІ Лучанінова О.С.
3 Сасіна Ангеліна Віталіївна 9 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 13 37,1% 5 Деревянченко Л.Г.
4 Батраченко Владислав Олександрович 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 24 80% ІІ Лук’яніхіна І.М.
5 Кириченко Альбіна Володимирівна 8 Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ 14 46,7% ІІІ Пиріг С.Г.
3

Екологія

(15-16.01.2017)

1 Барздова Ауріка Євгенівна 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 52 41,6% 4 Тертична Г.О.
4

Правознавство

(16-17.01.2017)

1 Дмитриченко Катерина Олексіївна 9 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 58,5 75% II Шаповал М.В.
2 Скребець Євгенія Сергіївна 9 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 41,5 53,2% 4 Герасимовська Н.В.
3 Перепелиця Максим Олександрович 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 26 28,3% 8 Герасимовська Н.В.
5

Географія

(17-18.01.2017)

1 Тат’янченко Тетяна Юріївна 8 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 46,4 37,7% 7 Гулакова Т.І.
2 Бондаренко Даниїл Васильович 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 71,1 54,9% ІІ Гулакова Т.І.
3 Коваль Іван Володимирович 11 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 42,5 36,8% 8 Гулакова Т.І.
4 Сергієнко Дмитро Володимирович 9 Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ 55,5 46,8% 6 Білоус С.М.
6

Англійська мова

(18-19.01.2017)

1 Дмитриченко Катерина Олексіївна 9 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 61 45,2% 7 Кошеленко О.П.
2 Храмцова Юлія Сергіївна 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 93 68,4% ІІІ Кошеленко О.П.
3 Тарасенко Катерина Євгеніївна 11 Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст. 52 38,2%% 17 Солодка В.В.
7

Астрономія

(19-20.01.2017)

1 Бондаренко Даниїл Васильович 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 26 37,1% ІІ Арнаутова О.В.
8

Трудове навчання

(20-22.01.2017)

1 Шимко Анна Анатоліївна 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 66 60% 4 Лазоренко О.А.
2 Ткаченко Данило Іванович 9 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 1 46 41,8% 11 Сумцов Д.О.
9

Історія

(22-23.01.2017)

1 Сергієнко Дмитро Володимирович 9 Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ 41 51,9% ІІІ Яреськовська О.А. Сергієнко В.І.
2 Призенко Олександр Юрійович 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 40 42,1% 5 Герасимовська Н.В.
3 Рибальченко Олексій Миколайович 11 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 1 31,5 32,1% 6 Колотенко В.М.
4 Білик Ганна Володимирівна 11 Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ 29 29,6% 9 Єсипенко А.В.
10

Німецька мова

(23-24.01.2017)

1 Пустовіт Богдан Олегович 10 Жигайлівська філія Боромлянського НВК 50 38,5% 10 Левченко Н.М.
11

Фізика

(24-25.01.2017)

1 Кириченко Альона Іванівна 8 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 5 16,7% 8 Арнаутова О.В.
2 Яковлева Валерія Олександрівна 8 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 16 53,3% ІІІ Арнаутова О.В.
3 Батраченко Владислав Олександрович 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 13 43,3% ІІІ Кравченко Н.А.
4 Коваль Іван Володимирович 11 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 6,5 21,7% 4 Арнаутова О.В.
12

Економіка

(25-26.01.2017)

1 Трусов Богдан Олексійович 11 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 27 38,6% 8 Лучанінова О.С.
13

Російська мова та зарубіжна література

(26-27.01.2017)

1 Храмцова Юлія Сергіївна 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 31 62% ІІІ Трофімцова В.А. Панченко Л.М.
14

Біологія

(27-28.01.2017)

1 Солодка Єлизавета Олександрівна 8 Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ 38,95 41% 13 Билинка О.М.
2 Подойнік Юлія Вікторівна 9 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 36,35 38,3% 4 Тертична Г.О.
3 Бондаренко Даниїл Васильович 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 51,45 40% 6 Солоха К.А.
4 Боброва Карина Сергіївна 11 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 45 35% 9 Тертична Г.О.
15

Хімія

(28-29.01.2017)

1 Тат’янченко Тетяна Юріївна 8 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 39,4 39,4% ІІІ Заяц Р.А.
2 Кириченко Альона Іванівна 8 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 29,4 29,4% 8 Заяц Р.А.
3 Сасіна Ангеліна Віталіївна 9 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 42,2 42,2% 7 Романенко І.І.
4 Батраченко Владислав Олександрович 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 37,95 37,95% ІІІ Романенко І.І.
16

Інформатика

(04-05.02.2017)

1 Кандиба Владислав Віталійович 8 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 235 23,5% 4 Слєдзєвський Ю.Б.
2 Батраченко Владислав Олександрович 10 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 341 34,1% ІІІ Слєдзєвський Ю.Б.
3 Трусов Богдан Олексійович 11 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 300 30% 4 Слєдзєвський Ю.Б.
4 Куліков Денис Ігорович 11 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 5 517 51,7% ІІ Слєдзєвський Ю.Б.
17

Інформаційні технології

(11-12.02.2017)

1 Яковлева Валерія Олександрівна 9 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 2 141,7 53,7% ІІІ Демидова С.М.
2 Удовенко Денис Олександрович 9 Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 1 120 45,5% 8 Сумцов Д.О.
3 Савченко Кароліна Юріївна 10 Білківська ЗОШ І-ІІІ ст. 137,75 52,2% 6 Савченко А.В.
4 Сергієнко Дмитро Володимирович 9 Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ 127,2 48,2% 4 Савочка А.І.
17 призових місць: 0 – І місць,  5– ІІ місць, 12 – ІІІ місць (якість участі 34,7%)