Наша гордість!

Учителі, що підготували переможців ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017 році

Лампак Лариса Іванівна,

учитель української мови та літератури Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 3

(1 переможець – Подоляк Ангеліна, учениця 8 класу, ІІІ місце).

Пасікун Оксана Іванівна,

учитель української мови та літератури Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 3

(1 переможець – Подоляк Ангеліна, учениця 8 класу, ІІІ місце).

Лук’яніхіна Ірина Михайлівна,

учитель математики Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 5

(1 переможець – Батраченко Владислав, учень 10 класу, ІІ місце).

Лучанінова Оксана Сергіївна,

учитель математики Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 5

(1 переможець – Лобода Давід, учень 7 класу, ІІІ місце).

Шаповал Марина Валеріївна,

учитель історії та правознавства Тростянецьких СШ І-ІІІ ступенів № 1, 5

(1 переможець – Дмитриченко Катерина, учениця 9 класу, ІІ місце).

  Гулакова Тетяна Іванівна,

учитель географії Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 2

(1 переможець – Бондаренко Даниїл, учень 10 класу, ІІ місце).

  Кошеленко Ольга Петрівна,

учитель англійської мови Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 5

(1 переможець – Храмцова Юлія, учениця 10 класу, ІІІ місце).

  Арнаутова Оксана В’ячеславівна,

учитель фізики та астрономії Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 2

(2 переможця: Бондаренко Даниїл, учень 10 класу, ІІ місце;

Яковлева Валерія, учениця 8 класу, ІІІ місце).

  Кравченко Наталія Анатоліївна,

учитель фізики Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 5

(1 переможець – Батраченко Владислав, учень 10 класу, ІІІ місце).

  Трофімцова Вікторія Анатоліївна,

учитель російської мови та зарубіжної літератури Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 5

(1 переможець – Храмцова Юлія, учениця 10 класу, ІІІ місце).

  Панченко Людмила Миколаївна,

учитель російської мови та зарубіжної літератури Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 5

(1 переможець – Храмцова Юлія, учениця 10 класу, ІІІ місце).

  Заяц Ріта Анатоліївна,

учитель хімії Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 2

(1 переможець – Тат’янченко Тетяна, учениця 8 класу, ІІІ місце);

  Романенко Ірина Іванівна,

учитель хімії Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 5

(1 переможець – Батраченко Владислав, ученя 10 класу, ІІІ місце);

  Слєдзєвський Юрій Богданович,

учитель інформатики Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 5

(2 переможці: Куліков Денис, учень 11 класу, ІІ місце;

Батраченко Владислав, учень 10 класу, ІІІ місце);

  Демидова Світлана Миколаївна,

учитель інформатики Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 2

(1 переможець – Яковлева Валерія, учениця 9 класу, ІІІ місце);

  Сергієнко Володимир Іванович,

учитель історії Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 5

(1 переможець – Сергієнко Дмитро, учень 9 класу

Боромлянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, ІІІ місце);


Архів минулих років: